Hotel de Crillon Paris France

معرفی : هتل دی کریلن یکی از هتل های 5 ستاره شهر پاریس است که خیابان معروف شانزه لیزه نیز در نزدیکی آن قرار گرفته است. ساختمان این هتل یک ساختمان تاریخی است که در سال 1758 و به دستور شاه لوییس ساخته شد. از سال 1909 این ساختمان به هتل تبدیل شد و بعد از آن به مجموعه هتل های زنجیره ای رز وود پیوست. در هتل دی کریلن 147 اتاق وجود دارد.

Hotel de Crillon Paris France

امکانات اتاق ها : از برخی اتاق های خاص این هتل نمای بسیار زیبایی از برج ایفل نمایان است. اتاق های هتل از نوع دلوکس، پریمیر، گرند و سوئیت هستند که دکوراسیون بسیار شیک و لوکسی دارند. برای مثال تمامی دیوارها زرکوب هستند و لوسترهای کریستالی از سقف اتاق آویزان است. در این اتاق ها امکانات مینی بار،‌ تلویزیون، سیستم تهویه مطبوع، حمام با دوش و لوازم بهداشتی اینترنت بی سیم رایگان و تلفن در آن ها وجود دارد.

امکانات هتل : استخر، سالن بدنسازی،‌ سالن اسپا، سالن آرایش، ماساژ، خدمات بلیط، تبدیل ارز،‌ لاندری، روم سرویس،‌ فروشگاه،‌ شاتل فرودگاهی، امکانات ویژه معلولین، مرکز تناسب اندام، آرایشگاه ، پذیرش 24 ساعته

Hotel de Crillon Paris France

رستوران هتل : هتل دارای دو رستوران است که غذاهای فرانسوی و بین المللی برای شما مسافران تور اروپا سرو می کنند. هم چنین دو کافی شاپ با نام های آمباسادور و جاردین د هیوار در هتل وجود دارند که نوشیدنی و قهوه سرو می کنند.

موقعیت مکانی هتل : این هتل در خیابان پالاس د لا کنکورد پاریس قرار گرفته است و در 300 متری خیابان شانزه لیزه و 1.5 کیلومتری موزه معروف لوور قرار گرفته است.

Hotel de Crillon Paris France

 پیشنهاد ما : این هتل بسیار زیبا و تاریخی مکان بسیار مناسبی برای اقامت علاقمندان به این طور مکان ها است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید